Lorazepam (ativan)

Lorazepam (ativan) je obľúbenou sedatívum, ktoré sú používané na liečbu úzkosti a duševného napätia i nespavosť. Obchodný názov sa ativan z lorazepam. Hlavne táto droga sa používa v liečbe úzkosťou a depresiou. Lorazepam (ativan) je špeciálny typ benzodiazepínmi drog. Ako sme všetci vedeli že duševný stres a nadmerné užívanie môže vyvolať mozgovej niekoľko duševné poruchy a úzkostných. Drog lorazepam patrí k najlepším liekom, ktoré môžu léčbám všetky duševné poruchy a príznaky úzkosťou. Tento typ uklidňující reaguje vo ľudského mozgu, a tiež zvýšiť účinok GABA na mozgu. GABA je nervový mediátor, ktorý je tiež známy ako Gamma-aminobutyric kyseliny.

Hoci lorazepam (ativan) patrí do skupiny benzodiazepínov, ale aj niektoré interakcie s inými prípravkami. Ako dôležitý benzodiazepínmi drog, lorazepam je (ativan) je veľmi účinná na choroby ako záchvaty paniky, nespavosťou, a depresie. Aby sa zabránilo nevoľnosť a vracanie tento liek predpísaný, ktoré lekári. Lorazepam je pred anestéziu, a to sa používa na prevenciu i liečbu akútnych odňatia alkoholu.

Lorazepam (ativan) je predpísaná pre pacienti trpí ťažkou podmienkou, úzkosti a depresie. Dávka je 2-3 tento liek mg za deň. Ak pacient má nespavosť, potom osoba, musí trvať 2 až 4 mg lorazepam medicíny na lôžku čas. Táto droga tiež reaguje s inými drogami mozgu, ktoré robí proces spomalí.

Existujú nejaké špeciálne podmienky, ak lekári nepredpisujú lorazepam (ativan) drogám. Lorazepam medicína je veľmi nebezpečnými drogami za nenarodené dieťa tak, tehotné ženy by nemali tento liek. Je lepšie sa vyhnúť tomuto druhu liekov v priebehu obdobia gravidity. Lorazepam je k dispozícii na trhu v podobe tabliet a táto tabliet treba uchovávať v teplote +15?30?C. Tento typ liek je dostupný aj v tekutom stave a injekčnú riešenie formou.

Existuje niekoľko hlavných znateľné lorazepam nežiaduce účinky (ativan) drogu. Tieto nežiaduce účinky sú veľmi slabosť závrat, sedatíva a nestálosť spolu s pocitom, depresie, bolesti hlavy a strata orientácie spánku rušenia. Pred prijatím priebehu lorazepam, jedna mala poradiť skúseného lekára. To bude tým najlepším spôsobom zbaviť od svojho duševného stresu alebo poškodením.

Úzkosť Mierka
Úzkosť zastaviť útoky
Existenciálnu úzkosť
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Úzkosť lieky
Alprazolam (Xanax)
Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Stres a strach
Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)