Beta-blokátorov

Beta-blokátorov sú takého druhu liekov, ktoré sa používajú pri liečbe hypertenzie alebo arytmie. Tieto lieky znižovať silu a rýchlosť srdca kontrakcie podľa beta-blokátory adrenergných receptorov pre vegetatívny nervový systém. Beta-blokátorov sú zvyčajne registrovaný?Blokátory. Tieto druhy drog sú prevzaté vyliečiť rôzne druhy zdravotné problémy, ale predovšetkým tieto drog sú použité na liečbu srdcových arytmií. Beta-blokátorov sa tiež používa pri liečbe vysoký krvný tlak a hypertenziu, iracionálnej srdcový rytmus arryhythmias a, městnavým srdcové zlyhanie alebo CHF, a bolesť na hrudníku alebo angína. Ak chcete vedieť veľa informácií ohľadom-Beta blokátory, môžete si čítať článok pozorne ako tu detailné informácie o danom beta-blokátorov.

Pracovného procesu beta-blokátory je veľmi efektívne pre ľudské zdravie. V počiatočnej fáze liekov, beta-blokátorov zablokovať účinky adrenalínové v ľudskom organizme. Ako výsledok, nervy impulz aj spomalí a jazdí cez srdci. Za to, že srdce nemá to tvrdo pracovať, pretože vyžadujú minimálne množstvo krvných aj kyslík.

Okrem toho, medicína-Beta blokátory tiež blokovať impulzy, ktoré spôsobujú arytmie.

Normálny ľudský organizmus vrátane dvoch hlavných, ktoré sú receptory beta beta 1 a beta-2. Niektoré z beta-blokátorov zablokovať beta 1 receptory skôr ako Beta 2 receptorov. Podľa lekárskej analýzy beta 1 receptory ovládnuť ľudské srdce biť kurzu a zložení srdca. Existuje niekoľko rôznych druhov-Beta blokátory. Pred začatím zvyk pravidelných príjem beta-blokátorov si musia poradiť skúseného lekára alebo lekárnika ďalšie lekárske pokyny.

Existuje niekoľko špecifických problémov, v ktorých sú blokátory beta-predpísaný aby pacienta. Tieto silné zdravotné problémy hypertenziu, srdcové arytmie, angíne, migréna profylaxia městnavým srdcové zlyhanie, prolaps mitrální chlopne, zelený zákal, infarkt myokardu, možné zmiernenie hyperhidróza, esenciálne tras, obštrukčná hypertrofická kardiomyopatie, variceal krvácanie pri portálna hypertenzia, marfan syndróm, symptomatickým kontrola v úzkosti a hypertyreóza, phaeochromocytoma, marfan syndrómu a akútnym dissecting aortálnou Aneurysma.

Okrem toho existujú niektoré nežiaduce účinky, beta-blokátorov. Tieto nežiaduce účinky patrí blokátory beta-hnačka, nevoľnosť, dyspnea, bronchospazmus, bradykardia, srdcový blok únavou závraty, sexuálna dysfunkcia, nespavosťou, bronchospazmus, a extremitis studená. Nádejou týchto informačných vám pomôže poznať funkciu beta-blokátory.

Citalopram (Celex)
Považovanie Úzkosť
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Úzkosť Sociálna pomoc
Úzkosť drogy
Úzkosť terapeut
Separačnú úzkosť
Sertralín (Zoloft)
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Dýchavičnosť Kvôli Úzkosť
Benzodiazepíny