Buspirón (Buspar)

Buspirón (Buspar) je obľúbeným drog, ktoré sú určené špeciálne pre liečbu úzkosťou. Obchodný názov, je Buspar buspirón. Je to jedna z najčastejšie používaných liekov určených na úzkosť a iné duševné poruchy. Byť psychotropné drogy buspirón (Buspar) patrí k azaspirodecanediones triedu. Niektoré z týchto vlastností tento liek je takmer podobný na benzodiazepínmi drog skupín. Na benzodiazepínmi medicína buspirón je asimilujú rýchlo v ľudské telo a podrobil značnej miery prvý preukaz metabolizmu. Po ústnom podaní buspirón drog, nízke plazmatické hladiny sa všimli po 40 – 90 minút ze s jedinou 20 mg dávky tohto lieku.

Buspirón (Buspar) je proti úzkosti-liek že je odpracovanými serotonínu stimulácia typ 1A receptorov na nervy. Tento liek nevyvoláva upokojenie. Buspirón nie je príliš efektívna drogou pre pacienti trpia poruchou panic alebo obsesivně-kompulzívna ochorenia a ťažkou úzkosť. Ako benzodiazepíny druh medicíny, buspirón sa moc účinný v pacientov s generalizovanou úzkosť zo strednej úrovni.

Chemický vzorec pre buspirón (Buspar) C21H31N5O2 sa. V serotonínu receptora agonistu patřící do azaspirodecanedione triedy chemických zlúčeniny buspirón je používaný pri liečbe psychotické porúch. Hoci je veľmi efektívne, ale drogovej zneužitie buspirón môžete zvýšiť alebo vytvoriť viaceré zdravotné problémy, ako je abnormálna pečeňových enzýmov v krvi, únava, slabosť a rad ďalších problémov.

Existuje niekoľko hlavných vedľajších účinkov buspirón (Buspar), ktoré sú všimli v rôznych typoch pacientov. Tieto nežiaduce účinky patrí nauzea závraty, bolesti hlavy vzrušenie, závrativost, nervozita a nespavosť. Tieto príznaky sú tiež pozorované u pacientov, ktorí nedávno stiahla pravidelná dávka tento liek. Ako tento liek alebo majú pred odletom na návyk pravidelného príjmom buspirón, jedna by mala odkazovať na expertné stanovisko skúseného lekára.

Buspirón (Buspar) lieku sú dostupné ako v tekutej forme tabliet a tak môžeme vziať akejkoľvek forme tejto drogy podľa pokynov lekára. S dlhými analýzy tento liek pre ľudské telo bolo predpísané na pacientov úzkosti a depresie. Ak ste ten, kto trpí vážnym problémom so svojím duševným zdravím a chceš vedieť, záväzné informácie o buspirón drog, môžete poradiť s lekárom alebo si môžete prečítať tento článok.

Venlafaxín (Effexor)
Úzkosť drogy
Stres management
Midwest Centrum Stres a strach
Detstvo Úzkosť
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Zoznam fóbií
Separačnú úzkosť
Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab
Clonazepam (Klonopin)
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)