Psychoterapie

Psychoterapie označuje na liečbu duševné alebo citové problémy psychologické prostriedky. V podstate je psychoterapiu lepšie definované ako medziľudské a relačnú zásahu, ktoré sa zvyčajne používajú na pomoc jednotlivým ktorá prechádza veľkou duševnou traumatických situáciách. Psychoterapeut hlavne používajú pojem psychoterapia.

Psychoterapeut pomáhajú svojim pacientom riešiť svoje životné problémy. V procese psychoterapie, najviac z psychoterapeutům použitie radu techník a liečebných vymyslet hlavné problémy, ich pacientov. Tieto techniky zahŕňajú budovanie vzťah, komunikácie, Dialóg, zmena správania a rad ďalších metód. Všetky tieto techniky boli použité na zlepšenie mentálneho zdravia pacienta duševné poruchy alebo depresie.

Je možné, že osoba mala prešla veľmi traumatizujúce situácii v minulých, ale reakcií, ktoré odrážajú situáciu v jeho prítomné životného štýlu. Tento druh stav možno liečiť pomocou psychoterapie. Okrem týchto existuje niekoľko iných problémovou oblasťou v živote, ktoré sú tiež liečiť pomocou psychoterapie.

Psychoterapeut analýze všetkých pravdepodobné traumatických podmienok života pacienta, a tiež uplatňujú rôznymi technikami na ktoré pacient prekonať z jeho kritických duševných podmienky.

Existuje niekoľko hlavných foriem psychoterapiu a vo všetkých týchto formách, hovorené konverzáciu forme je najúčinnejším a najčastejšie používané techniky pre psychoterapiu. Niektoré ďalšie formy psychoterapie obsahuje umelecké diela, písomné slovami, drámu, rozprávania príbehu, a terapeutickej dotknúť. Všetky z nich sú najčastejšie používaných techník psychoterapie.

Normálne, v obmedzenom prostredí dobre vyškolený psychoterapeut zaobchádza svojich klientov. V tomto prípade sa psychoterapeut uplatňuje všetky potrebné technológie psychoterapiu liečby. Psychoanalýza predstavuje jeden z hlavných častí a psychoterapiu a liečbu všetkými spôsobmi psychoanalýza vychádza z teórie, Sigmund Freud, rakúsky neurolog, ktorý vyvinul teórie psychoanalýzy.

Psychoanalýza je sada techniky pre skúmanie základných motívy a spôsob zaobchádzania s rôznymi duševnými poruchami alebo duševné problémy. Väčšinu času, ošetrenie psychoterapie sa na pacienta do zdravotníckeho modelu.

V procese psychoterapie, psychoterapeuti následné niektorých systémoch, ktoré tvoria existenčná, Poznávacie správania, Psychodynamic, somatických psychoterapia, systémové terapie, Hypno-psychoterapie, humanitné / podporná liečba, transpersonálnej psychoterapia, Krátky a Integrační terapia psychoterapia. Ak ste sa tiež čelia niektoré neobvyklé duševné problémy, nemajte obavy, stačí ísť a navštíviť niektorú z údajný psychoterapeut pre efektívne psychoterapiu.

Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)
Úzkosť treatments
Stres
Úzkosť Mierka
Duloxetín, Cymbalta
Vysoká Úzkosť
Prírodný liek na strach
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Ako Znížiť Úzkosť
Príznaky Úzkosť
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením