Príčiny Úzkosť

Úzkosť nemôže byť nikdy spojená so žiadnym jedinej situácie alebo udalosť. V skutočnosti existuje viacero psychoanalysts uvěřil že existuje ako fyzikálnych a environmentálnych vplyvov, ktoré sú spojené s vytvorením špecifických úzkostných porúch. Podľa niektorých psychoanalysts príčin úzkosť rozvíja z konfliktov, ktoré sa vyskytujú z predchádzajúcich skúseností strašný. Predchádzajúci nepríjemných skúseností vykonať osoba úzkostlivo reagovať na vzniknuté situácie keď niektorí ľudia skúsenostiach žiaden strach.

Niektoré vedcov tiež spájajú s úzkosťou poruchy s biochemickú nerovnováhu vznikajúce v mozgu a môžu Uvoľnený s použitím liekov alebo prírodných potravinových doplnkov. Niektoré ďalšie teoretici domnievajú, úzkosti, ktoré sú zdedené správania, ktoré môžu odstrániť pomocou liečby a zmeny životného štýlu. Nedávne výskumy idú v oblasti genetiky. Vedci sú stále vo proces zistenia že ak existujú konkrétne gén, ktoré v nás spôsobuje úzkosť poruchy.

Nezáleží na tom, čo je teória je to osobnosť, dedičnosť, životné skúsenosti, biochemickú nerovnováhu, úzkosť je taká porucha, ktorá sa uskutoční milióny Američanov zvládnuť každý deň.

Podľa výskumov je vykonávaná na identické dvojčatá sa zistí že pri jednom z dvojčiat akékoľvek úzkostné poruchy vyvíja, je stále vysoká možnosť, že na druhej dvojča môžete tiež vytvoriť podobné poruchy.

Iných podobných výskumov tiež podporujú že ak rodičia trpia akoukoľvek úzkosť, existuje čoraz väčšie riziko, že sa dieťa bude tiež trpieť úzkosťou. K dispozícii je tiež debata o či je toto správanie je hereditární alebo získané. Podľa niektorých psychoanalysts pre genetiku nie je sama osobe sklon k rozvoju príčiny strachu. Skôr príčiny úzkosti sú kombináciou oboch genetika a životné skúsenosti.

Obvykle minulosti životné skúsenosti sa považujú za najoriginálnejší príčiny úzkostných porúch. Ak sa dieťa priniesli do stresujúce prostredie mu je náchylnejší k rozvoju úzkostných. Iné poruchy rád dlhodobej zneužívania a násilia, chudoby alebo stres sú tiež dôležité príčiny úzkostných porúch. Na podporu tejto napríklad bude, kto trpí v dôsledku posttraumatické stresové poruchy.

Ak chcete získať ďalšie komplexné informácie o Príčiny Úzkosť môžete prechádzať odkazy uvedený nižšie:

Genetika
Brain chémia

Ľudia utrpenie úzkostné poruchy majú často meniť úroveň neutrochemicals. Po úspešnom rad liekov úrovňou neurotransmitery sú upravené a to zmierňuje príčiny strachu.

Benzodiazepíny
Srdce Palpitations Vzhľadom k Úzkosť
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Úzkosť a depresia
Separačnú úzkosť v Psy
Fenelzín (Nardil)
Stres Striedanie
Lorazepam (ativan)
Úzkosť treatments
Dieťa Úzkosť
Útok Úzkosť a depresia