Brain chémia

Ak zmyslový orgán úplne zablokovaný môžete mať problémy v správnej komunikácie. Niektorí vedci zamerať na chybné mozog chémia za základnú príčinu úzkosťou. To je však jedna z najobľúbenejších a ako teórie, prečo ľudia vyvíjať úzkosťou. To je tiež jedna z teórií veľmi diskutované. This theory has become highly debated as the symptoms of anxiety can easily be treated with medications. Niektorí vedci nájsť chybné chémiu mozgu ako základná príčina úzkosti. V skutočnosti je to najčastejšie nasleduje teórií. It is also one of the highly debated theories.

Príznaky úzkosti možno ľahko zaobchádza s liekmi. Pri správnej lieky je uvedený, hladiny neurotransmiterov sú regulované a zmierňuje príznaky úzkosti a depresie. Teórii mozgu chémiu zameraním na príčiny že ak osoba a jeho podmienky sa môže zlepšiť aj bez liekov.

Some people are highly successful in adjusting their brain with the non-Rx, amino acid supplements like the Phenylalanine. Aminokyselín, je ľahko dostupný v niektorých potravinárskych výrobkov, ako je mäso a mliečne výrobky, sa nachádzajú v nižších úrovniach ovos a pšeničné klíčky.

Phenylalanine is essential for different body functions and is one of the few amino acids that cross the blood-brain barrier directly affecting the brain chemistry.

Brain chémia je vraj dôležité, aby sa pamäť, pozornosť a učenie. Oba-DL a d-fenylalanínu je veľmi užitočný ako bolesť odľahčovacia. Na endorfínov sa uvoľňujú pri výkone alebo v čase, keď sme výkon, alebo keď sme skúsenosti pozitívne emócie. Tiež nás menej citlivé na akýkoľvek druh bolesti a sú základnou príčinou bolesti alebo depresia.

Niektoré problémy, bolesti, pre ktoré je užitočné fenylalanínu patrí osteoartritídy, bolesti chrbta nízka, bolesti hrdla, menštruačné kŕče, reumatoidnej artritídy, bolesti hlavy, najmä migrény. To nemá žiadne vedľajšie účinky ako taký len opúšťajúcemu hlavy alebo nervozita. Niekedy tiež zvyšuje krvný tlak u niektorých ľudí. According some doctors the Phenylalanine and other amino acids should not be used for more than three weeks at a time without any interval or without the support of the other amino acids. Brain chémia často väzby s úzkosťou a alkoholizmu. The anxiety is also associated with increased use of alcohol as a key factor of maintaining the alcohol addiction and established brain chemistry.

Stres Kameňolom
Úzkosť v paliatívnej starostlivosti
Sertralín (Zoloft)
Úzkosť liečia
Zoznam fóbií
Triazolam, Halcion
Trauma
Ľudia s Úzkosť
Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Skúšobná Úzkosť
Valium