Faktory životného prostredia

Environmentálne faktory sú tie, ktoré sú určujúce chorôb, nie geneticky prenášajú. Iné ako riadne monogenních genetických porúch, ekologických faktorov tiež pridať k rozvoju ochorenia. Úzkosť má jednu spoločnú ľudskú emocionálny stav. V úzkostných porúch je spoločné ľudské emócie a je to typ ochorenia, ktoré predstavuje dôležitý triedy klinickej problémy vyskytujúce sa v celej životnosti.

Trauma je dôležitou príčinou environmentálnych faktorov. A traumatickými podmienka môže byť akéhokoľvek typu, ako je medicína, ktorý zahŕňa fyzické trauma, ktoré prenikajú trauma, psychologickej alebo iné traumatickými stave. A pacientov podstupujúcich akýkoľvek environmentálny problém vyvinuté niektoré traumatickými spôsobiť tiež vyvíja rôzne psychické a fyzické problémy. The traumatic cause could be of different types like physical trauma, which is a serious and body changing physical injury like the removal of limb. Ďalším faktorom je trhacími trauma, typ fyzické trauma, ktoré v koži a tkanivá prepichnutých s objektom.

There are many causes that can be categorized under stressful situation. Po stresujúce udalosti je normálne rozvíjať pocit napätia alebo úzkosť. Some people also feel sad and afraid and often take time to adjust to lifestyle to be comfortable again. Stresujúca udalosť je jedným z dôležitých faktorov životného prostredia v rozvojových úzkosť.

Niektorých návykových látok tiež spôsobiť úzkosť pridáte na environmentálne faktory. Alcoholism and substance like the addictive substances like nicotine, drugs and heroin are important environmental factors adding to the emergence of anxiety causes. Zistilo sa, že vo všeobecnosti závislosť je choroba, stav fyziologickej alebo psychickej závislosti a oddanosti. Jedná sa tiež prejavujú ako stav, v ktorom medicínsky dôležité označenie zodpovedné mať škodlivý účinok.

Akýkoľvek druh fyzickej závislosti, zneužívaniu a stiahnutie z drog a iné látky sú vo Diagnostický a štatistický manuál duševných porúch. There is also one less known situation called as pseudo-addiction. Všetci lekári nesúhlasí o závislosti alebo závislosťou. Závislosť bola tiež definovaná ako závislý na psychoaktívne látky. Zistilo sa, že zvyčajne nátlak na niečo rozvíja ako choroby. Tiež sa stáva stav fyziologické alebo citovej závislosti a oddanosti pre niektoré typy prejavov. Pracuje ako stav, v ktorom medicínsky dôležité príznaky nejaké škodlivé účinky na akúkoľvek osobu?je súčasný stav.

Ľudia s Úzkosť
Útok Úzkosť a depresia
Stres
Školenie Ako sa k liečbe úzkostné poruchy
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Skúšobná Úzkosť
Považovanie úzkostné poškodením
Imipramín (Tofranil)
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením