Genetika

Genetiky je veda o dedičné a rozdiel v živých organizmoch. Táto modernej vedy o genetike sústreďuje na mechanizmus dedičnosti a začne s prácou Gregor Mendel around 1800s-. Genetiky vždy hrajú zásadnú úlohu pri rozhodovaní o ich vzhľad a správanie sa organizmov. Ide o interakciu s prostredím, genetiky. V génov zohrávajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní o ich vzhľad a správanie jednotlivca. Jedná sa o komunikáciu genetiku s okolím organizmu skúseností, ktoré určujú konečný výsledok.

Genetické predispozície zrodí z akejkoľvek minulosti nepríjemnú skúsenosť, ako je panika. Približne 20 až 25 percent ľudí, ktorí majú často získavajú panické panické poruchy. Schodok vo bielkovín poskytuje serotonínu, významným nervový mediátor na nálade reguláciu. Je to aj schopnosť znášať úzkosť a spracovávať. Jeden ďalší genetickej chybe, ktorá ovplyvňuje životný štýl mnohých ľudí je to, ktoré ovplyvňuje dopamínu, jeden inej forme nervový mediátor.

Niekoľko ďalších genetických variantov, ktoré priamo ovplyvňujú neurotransmiterov keď sa spekuloval, ale stále nie je zrozumiteľná lekárskych vied.

Niektoré ďalšie teoretici sa domnievajú, že úzkosť je získané správanie, ktoré nemožno vyriešiť sa pomoci liečby a zmena životného štýlu. Podľa niektorých nedávny výskum prebieha na genetiku, vedci sa pokúšajú zistiť že ak máme vrodenú žiadne konkrétne gén, ktorý spôsobuje úzkostné poruchy. Úzkosť je oslabovanie porucha, ktorá postihuje milióny ľuďmi celého sveta. Nezáleží na tom, čo je príčinou, teóriu dedičnosti, životných skúseností, osobnosti, alebo biochemické nevyváženosti.

Úzkosť ovplyvňuje rodina genetika je jasné, vedecký dôkaz. Podľa výskumov je vykonávaná na identické dvojčatá že ak jeden identické dvojča rozvíja porucha úzkosť je stále väčšie možnosti, to druhé dvojča bude tiež rozvíjať úzkostné poruchy. Ak sa dedičné poruchy úzkosti a zložil z rodičov deťom, existuje viacero psychoanalysts kto cítiť genetiky že sama nie je sklon osobu v rozvojových úzkosť. Skôr príčiny úzkostných porúch rozvíja ako z genetiky a každodenné životné skúsenosti.

Veda o genetike siaha do práce v Gregor Mendel the mid-1800s, niekoľko teórií dedičstva predchádza Mendel. Deoxyribonukleovej kyseliny je molekulárnej podklad pre gen.

Úzkosť Útoky
Klomipramín (Anafranil)
Nálada
Považovanie Úzkosť
Anti-Úzkosť drogy
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Pomoc pre Úzkosť
Stres Kameňolom
Typy Úzkosť
Sertralín (Zoloft)
Úzkosť Ako Emotion