Návykové látky

Pojem závislosti na návykových alebo sa stane niečo možno označiť ako pocit sklony. Je lepšie popisovaný ako opakované nútenie na jednotlivcov zapojiť do určitej špecifickej činnosti aj po škodlivé výsledkov jednotlivcov?s duševnom stave, fyzického alebo sociálneho života. Obvykle návykových látok sú typy látok, ktoré túži po opakovanom podaní látky, ktoré nie sú zdravé brať.

Pojem závislosť je často vyhradený pre drogovej závislosťami. Drogová závislosť je často považované za patologické štátu. Táto závislosť poruchy obvykle zahŕňa postup smerom ťažkou užívania drog. Niektoré návykové látky spôsobovať úzkosť v jednotlivca. Príliš veľa príjmu alkoholických látky podobné nikotínu, drogách a heroínu sa niektoré dôležité príčiny vzniku úzkosti v individuálnych. Vlastne ľudí závislí na týchto látkach, keď nie sú riadne dávkach často rozvíjať na návykových látkach úzkosťou.

Závislosť postupne rozvíja do choroby a stáva fyziologickým alebo psychická závislosť, alebo oddanosti.

Drogovej závislosti, je známe, že spôsobujú patrí kompulzívna užívania znich sú nižšie:

Kofeín:
Kofeín je alkaloid xantin zlúčeninu, ktorá pracuje ako stimulujúcim psychoaktívnych drog a miernu pilulku v ľuďoch. Kofeínu, ak v vysokej dávke prináša širokú radu nepríjemných fyzických a duševných podmienky, medzi ktoré patria úzkosť, nervozita, podráždenosť, svalovú cukání, rozechvělost, nespavosť, bolesť hlavy, dýchacie a srdcové palpitations alkalóza. Existujú štyri typy kofeínu-indukovaný psychické poruchy týchto obsahovať kofeínu-uskutočnené úzkosť porucha, otrava kofeínom a kofeinová-súvisiace s poškodením a kofeín-indukovaná porucha spánku.

Nikotín:
Nikotín je alkaloid, ktorá sa nachádza v blino rastlín rodiny, a to najmä vo koky a tabak. Takisto zostáva v paradajkového, zemiakového, baklažánov a zeleného paprika. Na nikotíne je závislosť na jednej z najťažšie závislosťou na prestávku. Nikotín príjem výsledkov do nálady meniť efekty. Najprv spôsobuje uvoľňovanie glukózy z pečene a Epinefrín a tým spôsobuje stimuláciu.

Kokaín:
Kokaín je alkaloid kryštalický propán ktorý pochádza z rastlín koky odíde. Stimuluje ako na centrálny nervový systém a tiež chuť k jedlu potláčajúcich. Je-li prijať vo vysokých dávok spôsobuje niekoľko negatívnych účinkov na mysli a tela jednotlivca. Cez s mnohými nepriaznivými účinkami kokaínu sa tiež používa v liečivých formy. Kokaín je návyková, pretože spôsobom ovplyvňuje mesolimbic odmenu cestou.

Nálada
Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)
Prírodný liek na strach
Tranquilizers
Anti-Úzkosť drogy
Návykové látky
Fenelzín (Nardil)
Stresujúce udalosti
Trauma
Fluoxetín (Prozac)
Clonazepam (Klonopin)