Príznaky Úzkosť

Úzkosť často sprevádzal s poznávacie, somatické, emocionálnej a behaviorálnej zložky. Často príznaky úzkosti sprevádzajú rôzne druhy fyzického pocity týchto patrí nevoľnosť, palpitations srdca, nedostatok dychu, bolesť na hrudníku, bolesti brucha alebo bolesti hlavy. Vlastne všetky sú často považované za základné príznaky úzkosťou. Existujú rôzne druhy úzkosti a všetci tieto druhy majú svoje prvotné príznaky podobne. Niektoré z bežné typy patria úzkosť existenciálnu úzkosť, úzkosti a Stranger Test úzkosťou.

Úzkosť rozvíja nikdy s žiadnu jednotnú situácií alebo udalostí. I potom je veľa psychoanalysts kto presvedčení že úzkosť príznaky siahajú od miernou až ťažkou vrátane jedného alebo všetkých. Môže to byť aj nepravidelná a niekedy aj pravidelné pravidelné. Rôznych prípadoch a situáciách, úzkosti zapojiť rôzne príznaky.

Mnoho príznakov, ktoré sú tu zostávajú spojená s úzkosťou zahŕňa tieto poruchy úzkosti, úzkosti útokov, záchvaty paniky, stresovej poruchy nepravidelný spánok, a depresie. Príznaky sa líšia, pretože každá osoba má jedinečnú chemických tvoria teda príznaky a intenzita často menia od osoby k osobe.

Niektoré zo spoločných úzkosť príznaky často vystopovať v mnohých ľudí obsahovať tieto údaje:

Blanching, potom hľadajú bledé tvári so stratou farby v tvári alebo kože. Červenající spláchl tváre, spláchl kože, červenající červených tvárí alebo kože. Často telesná teplota dostane irregular nárastu alebo poklesu. Niektorí ľudia tiež zmysel horiace Sensation v celé telo. Príznaky, ako zaduseniu chronickej únave, ťažkopádnosti, pocit neohrabana, dezorientácia, závraty závrat, elektrickým prúdom pocity sú iné príznaky.

Niektorí ľudia tiež sťažovať ze s príznakmi ako je pocit nadbytočnej energie, s klesajúcou vnemy. Pocit, že dostáva slabý alebo pasu je tiež niektorí všimli. Niektorí ľudia sa cítia nachladnutie alebo chladené s chrípke podobné príznaky, Obecný malátnosť. Ostatné spoločné príznaky úzkosti patrí Hyperaktivita, nadbytočnej energie nervovej energie, zvýši alebo klesli sex mechaniky, Sval cukání, nevoľnosť, vracanie nauzea, krku, chrbta, bolesti do ramena, tesnosť / stuhnutosť, necitlivosť, Preskočenie srdce bije, sexuálna dysfunkcia, sexuálna apatia .

V niektorých iných prípadoch úzkosť pacientmi show počiatočné príznaky získanie vyplašený, potenie, nekontrolovateľné plýtvající potenie, hláskuje teplého, slabý nôh, rúk, alebo svalov, strata hmotnosti, hmotnosti, chvenie alebo pretrepaním, Naliehavá potreba močiť, časté močenie, rýchlu nútenie na moč a mnoho ďalších podobných príznakov.

Niektorí pacienti dokonca obáva rozvojovým smerom úzkosťou. Strach príznaky zahŕňajú nasledovné:

Strach zo straty kontroly
Strach o hynúce
Strach, že pri zadávaní verejných
Strach z toho ven
Strach z hroziacej skazu
Strach, že ste stráca svoje mysli
Strach z chýb
Strach z prebiehajúcich blázon, umieranie, o hroziacu skazu, normálne vecí, neobvyklé pocity a city, neobyčajne hrôza myšlienky alebo pocity
Iracionálne obavy veci, predmety, okolnostiam, alebo situácie

Teplo Stres
Dieťa Úzkosť
Úzkosť svojpomocných
Výskum Liečba poruchy Úzkosť
Úzkosť terapeut
Stres management
Úzkosť terapia
Ako Znížiť Úzkosť
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Trauma
Kognitívne-behaviorálna terapia