Panic Attack PRIZNAKY

A záchvat paniky je náhly pocit strachu intenzívnej ktorá nemá žiadny konkrétny dôvod a to bez varovania. Záchvat paniky symptómy patrí hrudníku, potenie a pretrepávania alebo tras. Osoba môže vyskytnúť dýchavičnosť a pocit, ako jestli je zaduseniu majú. Zvýšená srdcová frekvencia a palpitations sú spoločné záchvat paniky príznakov. Záchvaty paniky môžu spôsobiť závraty s nimi a pocit vratkost. Prudký útok môže dokonca spôsobiť osoba na omdlení.

Teplú a studenú flushes sa symptómy záchvaty paniky. Osoba môže tiež skúsenosť nauzea alebo pociťovať ako zaduseniu keď to. Záchvat paniky symptómy zahŕňajú pocit tŕpnutie, a necitlivosť. A osoba môže začať pociťovať že je strata alebo kontroly stáva šialenec. Tieto útoky môžu tiež byť sprevádzané pocity odlúčenia od svojej vlastnej. A kto je zažíva záchvat paniky môže rozvinúť intenzívny strach zo zomiera.

Záchvaty paniky príznakov môže rozvinúť všetky náhly a ne konkrétny dôvod. Tie ukazujú nečakaných záchvaty paniky, ktoré môžu dokonca nastať, keď je osoba spí.

Niektoré útokom dochádza vtedy, keď je osoba vystavená situácii ktorej je veľmi bojí. Ľudia, ktorí majú strach z lietania záchvaty paniky môže rozvinúť do veľmi keď cestovanie v rovine. V niektorých prípadoch sú tieto útoky môžu vyskytnúť po obávali situácie zložila. Těm se říká prístupovú náchylný panike útokom.

Osoba, ktorá je neustále dochádza záchvat paniky príznaky môžu vyvinuli panické poruche. Panické poruchy spôsobuje osoby sa veľmi často záchvaty paniky. Človek trpiaci touto poruchou zvyčajne držia sa nemusíte báť majú ďalší záchvat paniky. Môže tiež začať vyhnúť tých miestach, v ktorom má záchvat paniky.

Záchvat paniky príznaky môžu byť skúsený v obdobiach silné emocionálny stres. Úmrtie blízkeho alebo rozpadu jedného z manželstva môže vyvolať záchvat paniky. Ľudia môžu mať aj panické útoky, keď sa zmeny spôsobu života. To by mohlo byť v podobe vstupu do koľaje, začínať prácu, vydať či začínajúce rodiny. Človek môže mať vyššiu tendencie majú záchvaty paniky ak niekto v rodine trpí poruchou panika. Preto že mnohí lekári veriť že panika porucha beží v rodine.

Imipramín (Tofranil)
Považovanie Úzkosť útokov
Skúšobná Úzkosť
Prekonať strach
Úzkosť lieky
Úzkosť Informácie
Buspirón (Buspar)
Útok Úzkosť a depresia
Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine
Librium
Úzkosť Útoky