Úzkosť porucha PRIZNAKY

Úzkostných porúch spôsobuje osoba zažiť veľmi vysokej úrovní úzkosti na dlhú dobu. Úzkostných porúch príznaky môžu byť fyzikálnymi, psychiky a správania. Fyzické príznaky zahŕňajú bolesti na hrudníku, bolesti hlavy a všeobecný nedostatok energie. Osoba trpiaci úzkostných porúch mája sťažujú na pnutiu, bolestivosť a bolesť v svoje svaly. Môže tiež skúseností cukání nervov a svalov, alebo môže triasť často. Fyzická úzkostných porúch príznaky zahŕňajú nevoľnosť alebo hnačka, sucho v ústach a mletie zuby. Úzkostné poruchy môže tiež spôsobiť potiť, a návaly horúčavy závrat.

Úzkostné poruchy môžu byť psychické príznaky. Medzi ne patria poruchy spánku, v ktorom osoba môže trpieť nespavosťou alebo nemá kľudný spánok. Môže tiež starosti veľa o udalostiach, ktoré sú nepravdepodobné nestane. Úzkostné poruchy môže viesť pocity teroru alebo hrôzy. Pacient trpiaci touto poruchou môže dôjsť veľmi nepokojné a byť schopní sa uvoľniť.

Behaviorálne problémy môžu byť rozvinuté ľudia trpiaci úzkosťou poruchy.

Podráždenosť a ťažkosti v sústredení sa na niečo sa úzkosť poruchy príznaky. Osoba trpiaci úzkosťou poruchy môže dôjsť vyplašený veľmi ľahko. Ten môže mať tendenciu neustále uvádzanie veci vypnúť na neskoršom termíne. Dôvodom je, že ochorenie spôsobuje úzkosť osoba chcú uniknúť zo situácií. Človek nemôže čeliť práce v jednom dni. Tiež skúsenosti psychické a emocionálne vyčerpaním.

Deti a mladiství aj rozvoj úzkostných porúch. Dospelí trpiaci úzkostné poruchou zvyčajne uvedomiť že príliš veľa starostí. Avšak, väčšina detí a adolescentov nemôže robiť rovnaké. Úzkostné poruchy u detí symptómy patrí nadmerný strach o budúcnosť. Niektoré deti trpiaci touto poruchou môžu stať perfectionists ktorí veľmi bojí tvorby omylov. Tiež sami často kritizujú. Úzkostných porúch u detí symptómy môžu zahŕňať pocit že je na vine pre akýkoľvek druh nešťastia. Môžu sa tiež domnievajú, že by znepokojujúce, môžu viesť nešťastia preč. Takéto deti potrebujú neustále uklidnění a schválenie.

Úzkostné poruchy môže dôjsť vzhľadom k biologickým, environmentálne, kultúrne a psychologických faktorov,.
Úzkostných porúch príznaky zvyčajne tvoria základ pre diagnostikovanie tejto poruchy. A kto skúsenosti vysokých úrovní úzkosti za viac ako 6 mesiacov, môže trpieť úzkosťou poruchy. Pacienti zvyčajne identifikovať príznakom, ako bolesť hlavy a myslíte že trpia niektorí fyzickej choroby.

Úzkostné poruchy sa liečia predovšetkým psychoterapie. Kognitívne behaviorálna terapia sa používa na liečbu tejto poruchy. Lekári tiež predpisujú lieky na liečbu úzkostných porúch.

Úzkosť porucha PRIZNAKY
Valium
Príčiny Úzkosť
Faktory životného prostredia
Imipramín (Tofranil)
Poruchy nálady
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Separačnú úzkosť v Psy
Genetika
Panic
Bromazepam-Perorálne tablety