Známky Úzkosť

Úzkosť je stav ducha, v ktorom osoba domnieva báť, strach a uvedomujúc si. Príznaky úzkosti patrí palpitations srdca, bolesti prsníkov a dýchavičnosť. Úzkosť môže tiež priniesť bolesti brucha a nevoľnosť. Ľudia zažívajú úzkosť zvyčajne cítiť ako v prípade nejaké nešťastie sa bude odohrávať. Môžu očakávať nebezpečné alebo zhoršujúcej sa situácie vzniknú. Príznaky úzkosti patrí zvýšenie krvného srdcového rytmu a tlaku.

Úzkosť spôsobí zvýšenie prietoku krvi do hlavných skupín svalstvo. Príznaky úzkosti patrí potenie, třesouce a bledo pleť. Úzkosť tlmí fungovanie tráviaceho a imunní systém. To vedie k pocit nevoľnosť a nepokoj v žalúdkom. Žiaci z očí stáva vďaka väčšej znepokojenie.

Príznaky úzkosti sú emocionálne i fyzickú. Emoční príznaky úzkosti patrí pocit hrôzy alebo paniky. Človek môže chcieť uniknúť alebo sa predišlo situácii najmä v dôsledku úzkosťou. A pocit strachu a úzkostlivost zvyčajne sprevádza emócie, ako je smútok, úzkosti a strachu.

To sa zdá, že úzkosť je tiež ochrannou funkciou. Zamedzuje osoba vstupujú z situáciách, ktoré môžu poškodiť ho.

Úzkosť možno cítil, keď osoba skúsenosti čo spôsobilo mu fyzickej či emocionálna bolesť skôr. Ak osoba zážitky vysokú úroveň úzkosť o dlhú dobu, môže mať rozvinuté úzkostných porúch. Známky úzkosť poruchy patria návaly horúčavy, závrat, potenie a mletie zuby. Tiež môže spôsobovať poruchy spánku a nespavosť.

Úzkosť môže ovplyvniť správanie osoby. Ľudia sa zvyčajne snažia vyhýbať situáciám ktoré spôsobujú im štát sa znepokojenie. Sigmund Freud zistené negatívne a posilnenie pozitívneho posilnenie úzkosťou. Negatívny posilnenie zahŕňa unikajúce z obávali situácie. Na druhú stranu, ak osoba stojí jeho strachu je známy ako pozitívneho posilňovania.

Kava root slúži na poskytovanie dočasnej úľavu z mierne formy strachu. Avšak, ak tento root je skonzumuje na dlhú dobu to môže vyvolať nežiaduce účinky.

Triazolam, Halcion
Výkon Úzkosť
Librium
Úzkosť lieky
Úzkosť v paliatívnej starostlivosti
Lorazepam (ativan)
Bylinky pre Úzkosť
Stresujúce udalosti
Úzkosť drogy
Úzkosť Sociálna pomoc
Úzkosť lekárstvo