Známky Úzkosť

Úzkosť je stav ducha, v ktorom osoba domnieva báť, strach a uvedomujúc si. Príznaky úzkosti patrí palpitations srdca, bolesti prsníkov a dýchavičnosť. Úzkosť môže tiež priniesť bolesti brucha a nevoľnosť. Ľudia zažívajú úzkosť zvyčajne cítiť ako v prípade nejaké nešťastie sa bude odohrávať. Môžu očakávať nebezpečné alebo zhoršujúcej sa situácie vzniknú. Príznaky úzkosti patrí zvýšenie krvného srdcového rytmu a tlaku.

Úzkosť spôsobí zvýšenie prietoku krvi do hlavných skupín svalstvo. Príznaky úzkosti patrí potenie, třesouce a bledo pleť. Úzkosť tlmí fungovanie tráviaceho a imunní systém. To vedie k pocit nevoľnosť a nepokoj v žalúdkom. Žiaci z očí stáva vďaka väčšej znepokojenie.

Príznaky úzkosti sú emocionálne i fyzickú. Emoční príznaky úzkosti patrí pocit hrôzy alebo paniky. Človek môže chcieť uniknúť alebo sa predišlo situácii najmä v dôsledku úzkosťou. A pocit strachu a úzkostlivost zvyčajne sprevádza emócie, ako je smútok, úzkosti a strachu.

To sa zdá, že úzkosť je tiež ochrannou funkciou. Zamedzuje osoba vstupujú z situáciách, ktoré môžu poškodiť ho.

Úzkosť možno cítil, keď osoba skúsenosti čo spôsobilo mu fyzickej či emocionálna bolesť skôr. Ak osoba zážitky vysokú úroveň úzkosť o dlhú dobu, môže mať rozvinuté úzkostných porúch. Známky úzkosť poruchy patria návaly horúčavy, závrat, potenie a mletie zuby. Tiež môže spôsobovať poruchy spánku a nespavosť.

Úzkosť môže ovplyvniť správanie osoby. Ľudia sa zvyčajne snažia vyhýbať situáciám ktoré spôsobujú im štát sa znepokojenie. Sigmund Freud zistené negatívne a posilnenie pozitívneho posilnenie úzkosťou. Negatívny posilnenie zahŕňa unikajúce z obávali situácie. Na druhú stranu, ak osoba stojí jeho strachu je známy ako pozitívneho posilňovania.

Kava root slúži na poskytovanie dočasnej úľavu z mierne formy strachu. Avšak, ak tento root je skonzumuje na dlhú dobu to môže vyvolať nežiaduce účinky.

Ako Cure Úzkosť
Stres Striedanie
Úzkosť terapeut
Úzkosť Poradenstvo
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Buspirón (Buspar)
Stresujúce udalosti
Úzkosť svojpomocných
Úzkosť Meds
Klomipramín (Anafranil)
Bylinky pre Úzkosť