Úzkosť Sociálna pomoc

Sociálna úzkostné poruchy sa rozumie závažné strachu z najrôznejších sociálnych situáciách. Je tiež známe, ako sociálna fóbia. Je veľmi časté poruchy psychiatra. Zamedzuje ľudia z von a tváre spoločností. Jeden z najlepších spôsobov, ako prekonať tento poškodením je pomôcť úzkostných sociálnej pomoci. Môže sa tiež liečia rôzne iné metódy, ako je odpočinok, pohyb, fyzického uzdravenia, zmenami stravou, lieky a poznávacie behaviorálna terapia. Existuje nespočet príčin sociálnej úzkosť. Človek trpiaci touto poruchou majú pocit trapas, strachu a hanby.

Nielen dospelí, deti trpia aj tento typ poruchy. Majú tendenciu sa stať Plachý a nesmelý. Nemôžu otvorili s ľuďmi kvôli strachu zo rozpaky. Deti, ktoré sú trpiaci sociálny fóbií často vyhnúť denných činnostiach, ako je hovorenie k druhým ľuďom, hrať s inými deťmi, čítanie, v rámci výučby izbe alebo objednávanie jedla v reštaurácii.

Prekonávať sociálne úzkosť, pacient potrebuje aj podporu ich rodinných príslušníkov.

Ubezpečenie od rodiny ponúka obrovský podporu pacientov sa nad týmto typom poruchy. Sociálna úzkosť poruchy primárne vyvíja od nízkej sebaúcty alebo niektoré psychologické traumou. Najlepším spôsobom, ako riešiť tento problém je zasiať istotu pacienta. Detí, ktorí trpia touto poruchou potreba obrovský podpora zo strany rodičov.

Sociálna úzkosť je pomoc poskytovaná aj prostredníctvom rôznych fórach. To vám umožňuje zdieľať svoje problémy s ostatné. Okrem toho budete mať možnosť zdieľať skúsenosti a poznatky s iní, ktorí tiež trpia sociálnej úzkosť. Je to skvelý spôsob, ako vyhovieť ľuďom a klásť otázky, bez akéhokoľvek strachu alebo rozpaky. Niektoré známe sociálnej úzkosti servis fór dostupná na internete patria socialanxietyforums.com, socialanxietysupport.com / Fórum / index.php, shypassions.com, socialphobiaworld.com víc a mnohí. Všetky tieto fóre môžete prediskutovať a zdieľať svoje problémy, získať poradenstvo atď Budete tiež spoznať o odlišnom lieky a ošetrenie, ktoré môžu ovplyvniť vám v pozitívnym alebo negatívnym spôsobom.

Ako sa vyrovnať so sociálnymi úzkosti:
Zvládat sociálnej úzkosti možno rozvinúť pomalé a plytké dýchanie. To pomôže zmierniť vaše napätie. Podporné vyhlásenia a pozitívne rozhovory tiež ponúknuť sociálnej úzkosti podporu pacientov. Môžete tiež?prestávka vašu napätie hovoriť v humorné ceste.

Útok Úzkosť a depresia
Existenciálnu úzkosť
Známky Úzkosť
Kognitívne-behaviorálna terapia
Buspirón (Buspar)
Úzkosť Mierka
Psychoterapie
Fenelzín (Nardil)
Separačnú úzkosť v Psy
Clonazepam (Klonopin)
Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine